طراحی اپلیکیشن آموزشی حرفه ای

ورود به دنیای دیجیتال و کسب و کار نوین

سبک آموزش در دنیای کنونی به سمت رسانه دیجیتال سوق پیدا کرده و هر روز جدیدترین محتوای روز در بستر اینترنت در خدمت افراد قرار میگیرد. برای رشد در دنیای کنونی نیاز است تا افراد همیشه به روز بوده و اطلاعات خود را آپدیت نمایند. بدین جهت طراحی اپلیکیشن آموزشی اهمیت بسیاری پیدا کرده است، این اپلیکیشن ها میتواند بهترین روش برای دست یابی به آموزش های آنلاین باشد. امروز هر شخصی تجارب و اطلاعات خود را به شیوه ای میتواند در دسترس عموم قرار دهد و از آن کسب درامد کند. 

برای طراحی اپلییشن آموزشی فقط کافی است با استفاده از راه های ارتباطی شرکت طراحی اپلیکیشن وی سِـــی با ما همراه شوید.

مشاوره اختصاصی وی سی

برای آنکه بتوانید با خیال راحت ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن آموزشی انجام دهید، شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن وی سِــــی تصمیم دارد تا مشاوره ای را به صورت رایگان و کاملا تخصصی در اختیار شما قرار دهد. در این مشاوره که به صورت یک گفت و گوی دوستانه انجام میشود، میتوانید ایده ها و نظرات خود را با مشاورین در میان گذاشته و از این طریق پاسخ سوالات احتمالی که در این زمینه برایتان به وجود آمده را به دست آورید. همچنین میتوانید در کنار اپلیکیشن طراحی سایت حرفه ای نیز انجام دهید.

در این جا توضیح مختصری از طراحی اپلیکیشن حرفه ای برای شما قرار دادیم اما شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. برای دریافت مشاوره اختصاصی لازم است تا از طریق فرم زیر نام و شماره ی خود را برای ما ارسال نمایید تا ما با شما تماس برقرارکرده و راهنمایی های لازم را خدمتتان عرض نماییم.

چرا طراحی اپلیکیشن آموزشی؟

اپلیکیشن ها میتوانند بسیار در دسترس باشند وفرایند آموزش را با دسترسی بسیار آسان، لذت بخش تر کنند. اپلیکیشن های آموزشی میتوانند بنا بر موضوعات آموزشی دسته بندی شوند و اطلاعاتی را به صورت آنلاین و هم به صورت از پیش تعیین شده در اختیار کاربران قرار دهند. با ساخت اپلیکیشن آموزشی افراد میتوانند کتاب های مرتبط با دروس را در قالب یک کتاب خانه اختصاصی در اپلیکیشن دریافت نمایند. میتوانند قسمتی برای گفت و گو با اساتید و دانشجویان ایجاد و متناسب با نوع آموزش از آن استفاده شود. اپلیکیشن ها قادر خواهند بود تا برای اساتید بسیار به صرفه و بهینه عمل کنند؛ اساتید میتوانند آموزش هایی را به صورت فیلم ویدیویی تهیه کرده و در اختیار تعداد زیادی از اشخاص قرار دهند .

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

حتی اگر کسب و کار شما برای یک سن خاص می باشد به شما پیشنهاد می کنم که طراحی اپلیکیشن آموزشی را طوری سفارش دهید که برای تمام سنین جذابیت داشته باشد. چون ممکن است محتوای پکیج آموزشی شما برای بزرگ سالان باشد اما شخص نوجوانی برای بزرگسالی قصد خرید آن را داشته باشد.

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

ویژگی های مهم طراحی اپلیکیشن آموزشی

دسترسی آسان

این برنامه به صورت کاملا کاربردی میتواند دسترسی بسیار راحتی را برای کاربران آن به وجود آورد. تمامی آنچه که برای یادگیری لازم است میتواند در اپلیکیشن آموزشی در دسترس عموم قرار گیرد. از جزوه ها و کتاب های آموزشی گرفته تا ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با اساتید.

کسب اعتبار

با داشتن اپلیکیشن و یا سایت آموزشی افراد اعتماد بیشتری به شما پیدا خواهند کرد. شما میتوانید قسمتهایی را برای نظرات و پیشنهادات کاربران در نظر بگیرید و از این طریق نیاز ها و نظرات آن ها را مورد توجه قرار دهید. با جلب رضایت کاربران میتوانید به تعداد بیشتری از افراد معرفی شوید.

اطلاع رسانی

اطلاع دهی در مورد کلاس های آموزشی، فرصت های پرسش و پاسخ، رفع سوالات احتمالی، آزمون ها و سایر موارد مهممیتواند همچون نوتیفکیشن بر روی گوشی های تلفن همراه کاربران به نمایش آید و آنها را باخبر کند. علاوه بر آن اطلاع رسانی ها و موارد مهم در اپلیکیشن به صورت کامل به نمایش خواهد آمد.

نمایش کامل خدمات

اپلیکیشن آموزشی میتواند بسیار وسیع عمل کند و خدمات بسیار زیادی را در برگیرد. ممکن است مجموعه ای برای کلاس های زبان، با اساتید و مربیان مختلف باشد و به قسمت ها و بخش های گوناگونی تقسیم شود. خدمات با دسته بندی دقیق و حساب شده میتواند تمامی نیاز ها را برطرف سازد.

طراحی ساده و شفاف

ممکن است اپلیکیشن آموزشی بسیار وسیع باشد و آموزش های آنلاین واز پیش تهیه شده ای داشته باشد و محتوای گسترده ای را در برگیرد. برای آنکه کاربر بتواند ارتباط راحتی با بخش های مورد نیاز برقرار سازد لازم است تمامی محتوا به شکلی بسیار ساده و روان در پیش روی کاربران قرار گیرد.

مدیریت صحیح

برای ایجاد رضایت و جلب اعتماد کاربران که یکیاز اهداف مدیریت در نظر گرفته شده لازم است تا با برنامه ریزی حساب شده آموزش ها در دسترس قرار گیرند و کاربر بدون هیچ معطلی بتواند بهترین خدمات را دریافت نماید. مدیریت باید سعی کند تا آموزش را لذت بخش و به شکلی نوین طبق برنامه در دسترس قرار دهد.

قیمت طراحی اپلیکیشن آموزشی

همانطور که تا اکنون توضیح دادیم متوجه هستید که اپلیکیشن آموزشی میتواند بسیار بسط پیدا کند و خدمات مختلفی را شامل شود. بدین منظور برای اطلاع از هزینه های دقیق بهترین راه تماس مستقیم با شرکت است. اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند و بنا بر خدماتی که به آنها افزوده میشود ، زبان برنامه نویسی و بسیاری از موارد دیگر قیمتی متفاوت نیز برای آنها در نظر گرفته میشود. در این میان بین اپلیکیشن ها از لحاظ سیستم عامل نیز تغییر قیمت وجود دارد.

سوالات متداول طراحی اپلیکیشن آموزشی

هدف این است تا با هزینه ای مناسب بستری برای بازاریابی کسب و کار، ارائه خدمات و فروش 24 ساعته، دسترسی آسان برای کاربران و .. برای کسب و کارها ایجاد شود.

بله حتما بعد از اتمام پروسه طراحی طی یک برنامه ریزی مباحث مورد نیاز و آشنایی با قسمت های مختلف انجام می شود

قیمت با توجه به امکانات مورد نظر برای طراحی متفاوت است اما برای شما پکیج های قیمتی طراحی کرده ایم که شروع قیمت آنها از 2.950.000 و 4.950.000 و 7.950.000 تومان است.

برای ثبت سفارش لازم است در ابتدا مشاوره ای برای بررسی نیاز های مشتری، بازار هدف صورت گیرد. سپس با مشخص شدن ویژگی ها قرار دادی نوشته میشود که بر طبق زمان بندی آن اپلیکیشن طراحی میشود

پشتیبانی برای اطمینان خاطر بخشیدن به مخاطبان شرکت وی سِـــی خواهد بود تا در صورتی که در حین استفاده از اپلیکیشن سوالی ذهنشان را مشغول کرد و یا اپلیکیشن نیاز به آپدیت جدید داشت، حمایت های لازم صورت گیرد.

شرکت طراحی سایت وی سی

شرکت طراحی سایت وی سی با ارائه بروز ترین خدمات طراحی گرافیکی و همچنین طراحی سایت، آماده ارائه پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در زمینه طراحی سایت حرفه ای است. شما می توانید برای شروع کار با کارشناسان مارکتینگ ما ارتباط گرفته تا بتوانید بهترین تصمیم را برای شروع کسب و کار دیجیتال خودتان بگیریدبرای ارتباط با کارشناسان مارکتینگ مجموعه وی سی می توانید از قسمت چت آنلاین وب سایت و یا قسمت ارتباط با مشاوران مارکتینگ، ارتباط بگیرید

نمونه کار های شرکت طراحی سایت وی سی

10 نظر
ali

نحوه مدیریت کردن اپلیکیشن هم آموزش میدین؟

حسین شیریان

بله، آموزش رایگان به همراه ضبط فیلم با کیفیت HD در هنگام آموزش

هامون

سلام خسته نباشد
هزینه طراحی اپلیکیشن آموزشی چقدره؟

حسین شیریان

سلام ممنون
هامون عزیز
بسته به طراحی و امکاناتی که مدنظر دارید قیمت متغیره، ولی ما یک نمونه طراحی داریم که حدودا با 10 میلیون انجام شده
شما زحمت بکشید داخل واتس اپ یک پیام ارسال کنید پشتیبانی براتون فایل داکیومنت و نمونه رو ارسال میکنه اگر امکاناتی بیشتر میخواستید که قیمت افزایش پیدا میکنه اگر هم با امکانات کمتر نیاز داشتید قیمت کاهش پیدا میکنه

سارا گرسیایی

سلام ببخشید پشتیابی تون به چ صورتیه؟

حسین شیریان

سلام
خانم سارا
ما تمامی خدمات مون حداقل یک سال پشتیبانی رایگان داره که اگر تمایل داشته باشید مدت این پشتیبانی می تونه بیشترهم بشه

soheil tehrani

سلام جناب خسته نباشد پارسال برای من یک سایت آموزشی طراحی کردید من الان میخوام اپلیکیشن هم داشته باشم میشه یکاری کرد اینا به هم وصل بشن یعنی ما اطلاعاتو دوباره بارگذاری نکنیم همون چیزایی که تو سایت هست عینا بیاد تو اپ

حسین شیریان

سلام سهیل عزیز
ممنونم زنده باشید
بله کاملا امکان پذیره زحمت بکشید شماره قرارداد داخل واتس اپ برای پشتیبانی ارسال کنید تا بیشتر راهنماییتون کنند

محبعلی

چقدر طول میکشه تا اپ آماده بشه؟

حسین شیریان

سلام محبعلی عزیز
خیلی بستگی به طرح و امکاناتتی که مد نظرتون هست داره ولی حداقل 3 هفته زمان میبره

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]