طراحی اپلیکیشن چند زبانه

ورود به دنیای دیجیتال و کسب و کار نوین

برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای شما باید اطلاعاتی داشته باشید. همان طور که می دانید نرم افزار ها می توانند زبان های مختلفی برای کاربران خود داشته باشند که این سیاست برای کاربردی بودن اپ در کشور ها، قوم ها و ملیت های مختلف پایه گذاری شده است. یکی از مسائلی که شما باید به آن فکر کنید بحث جا انداختن آن اپ در میان کاربران است. اینکه دقیقا چه کار هایی باید انجام دهید تا هزینه هایی که برای طراحی اپلیکیشن چند زبانه پرداخت کرده اید مثمرثمر باشد. از همین رو لازم است که شما در ابتدا قبل از شروع پروژه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و سایر اپ ها یک برنامه ریزی حداقلی و کلی برای طراحی اپلیکیشن چند زبانه انجام داده و داخل یک فایل داکیومنت ذخیره کنید. در ادامه با شرکت طراحی اپلیکیشن وی سی همراه باشید، به شما خواهم گفت که این برنامه ریزی چه فایده ای دارد و چرا لازم و ضروری است.

مشاوره اختصاصی وی سی

قطعا شما برای طراحی اپلیکیشن چند زبانه یا در کنار آن طراحی سایت حرفه ای از لحاظ تکنیکی و هزینه هایی که این پروژه دارد با شرکت ها یا اشخاص مختلف صحبت کرده اید نکته ای که شاید فراموش کرده باشید که این نکته بسیار حائز اهمیت است این است که طراحی اپلیکیشن چند زبانه را نباید مثل یک کالا یا خدمت یکباره در نظر گرفت. اگر شما نگاهی به سرگذشت تمامی اپلیکیشن های موفق بی ندازید اولین معیاری که توجه شما را به خودش جلب می کند پشتیبانی آن نرم افزار است. وی سی در طی سال ها فعالیت خود در زمینه طراحی اپ مفتخر است شما را به درست ترین شیوه راهنمایی کند. برای استفاده از مشاوره رایگان وی سی کافی است نام خود یا شرکت را به همراه شماره تلفن در کادر رو به رو وارد کنید.

فرایند عملکرد اپلیکیشن چند زبانه

برنامه های کاربردی که به صورت بین المللی قابل پیاده سازی هستند،علاوه بر زبانی که به صورت پیش فرض برای آن طراحی شده است (زبان اصلی) شما می توانید زبانهای دیگری را اضافه کنید که از قبل برای آن برنامه ریزی کرده اید. این امکان وجود دارد که اپلیکیشن به صورت خودکار به وسیله تشخیص منطقه جغرافیایی با آن تطبیق یابد! در طراحی اپلیکیشن چند زبانه هر زبان با توجه به محلی که توسط زبان اصلی یا زبان اصلی و منطقه تعریف می شود مشخص می شود! چراکه بعضی از زبان ها از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است.

اگر اپلیکیشن متناسب با موقعیت جغرافیایی منطبق نشود، گزینه ای برای مشخص نمودن زبان اپ برای کاربر قرار داده میشود و در صورتی که از سمت کاربر این گزینه انتخاب نشود، از ترجمه تعریف شده در زبان اصلی استفاده می شود. با طراحی اپلیکیشن دو زبانه یا چند زبانه میتوانید کسب و کار خود را بسیار گسترده سازید و در سطح بین المللی فعالیت کنید! فروش محصولات خود را با یک برنامه از پیش تعیین شده به تعداد بسیار زیادی از افراد دنیا معرفی کرده مشتری زیادی داشته باشید. با استفاده از اپلیکیشن های چند زبانه میتوانید ارتباط موثر تری با مخاطبان خود ایجاد کنید و محبوبیت بیشتری به دست آورید.

قیمت طراحی اپلیکیشن چندزبانه

همان طور که گفته شد قبل از طراحی اپلیکیشن چند زبانه شما باید برنامه ریزی کنید. یکی از دلایل برنامه ریزی که می توان گفت اصلی ترین دلیل آن بحساب می آید قیمت طراحی اپلیکیشن چند زبانه است. زمانی که شما برنامه ریزی می کنید که اپ شما باید چه امکاناتی داشته باشد ، زبان برنامه یا react native آن چه باشد و … این امکانات را باید چه کسانی استفاده کنند یعنی کاربران شما چه افرادی هستند و چه خصوصیاتی دارند چه رنج سنی ای هستند تعیین قیمت طراحی اپلیکیشن چند زبانه راحت تر می شود.

یکی از ویژگی های یک شرکت طراحی اپلیکیشن چند زبانه معتبر این است که به شما راهکار و مشاوره ای سودمند بدهد یکی از این راهکار ها چند فاز کردن پروژه است که این مورد بسیار سودمند است. با فازبندی کردن پروژه شما در فاز اول طبق ایده آل زهنی خود پروژه را پیاده سازی می کنید اگر بازدهی آن طبق پیش بینی شما پیشرفت یعنی برنامه ریزی آن درست محاسبه و نیاز سنجی شده و فاز دوم را پیاده سازی میکنید اما اگر شما تمامی امکانات مد نظر خود را اجرا کنید و ببینید فقط 10 درصد آن درست نیاز سنجی شده و اربر استقبال می کند، در این حالت شما 90 درصد هزینه اضافی پرداخت کرده اید که این امر باعث می شود قیمت طراحی اپلیکیشن چند زبانه تا حد زیادی غیر معقول باشد

طراحی اپلیکیشن پایه

طراحی با CMS آماده
شروع از 2.950 میلیون تومان
 • رابط کاربری آماده + تصاویر اختصاصی
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • فروشگاهی / شرکتی
 • سرعت متوسط
 • آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 • سازگار با موتور جستجوی گوگل
 • گارانتی یکساله
 •  

طراحی اپلیکیشن ویژه

طراحی با CMS اختصاصی و کد نویسی
شروع از 7.950 میلیون تومان
 • رابط کاربری اختصاصی به همراه تصاویر و لوگو
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • فروشگاهی / شرکتی
 • امنیت بسیار پیشرفته
 • سرعت عالی
 • بارگذاری 50 محصول کامل
 • آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 • سازگار با موتور جستجوی گوگل
 • گارانتی یکساله
ویژه

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی با CMS آماده
شروع از 4.950 میلیون تومان
 • رابط کاربری اختصاصی به همراه تصاویر و لوگو
 • پنل مدیریت حرفه ای
 • فروشگاهی / شرکتی
 • سرعت خوب
 • بارگذاری 30 محصول کامل
 • آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 • سازگار با موتور جستجوی گوگل
 • گارانتی یکساله

کلام آخر

برای اینکه از بابت پشتیبانی نرم افزار خیال آسوده داشته باشید پیشنهاد می کنم با یک شرکت طراحی اپلیکیشن چند زبانه حرفه ای کار کنید. شرکت طراحی اپلیکیشن وی سی در سال 1398 لقب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن را ازآن خود کرد، اینکه وی سی لقب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن چند زبانه به آن اختصاص داده شده یک شعار نیست! وی سی با توجه به تیم بسیار حرفه ای و متخصصی که دارد علاوه بر بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در مباحث فنی، پشتیبان و متخصص اپلیکیشن است در مبحث تعیین قیمت طراحی اپلیکیشن چند زبانه میتوان گفت بسیار مناسب و معقول عمل کرده تا بتواند در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید چند زبانه و طراحی اپلیکیشن ios چند زبانه شرکای تجاری قوی و مستعدی برای خود فراهم کند. کیفیت، صداقت و قیمت مناسب شعار همیشگی وی سی بوده و هست. برای راهنمایی بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان وی سی می توانید وی سی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و یا با شماره های 021888163322 تماس بگیرید ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

سوالات متداول طراحی اپلیکیشن چند زبانه

قیمت با توجه به امکانات مورد نظر برای طراحی متفاوت است اما برای شما پکیج های قیمتی طراحی کرده ایم که شروع قیمت آنها از 2.950.000 و 4.950.000 و 7.950.000 تومان است.

ارتباط موثر بین المللی با اقوام و ملیت های مختلف و مورد استفاده قرار گرفتن اپلیکیشن در کشور های مختلف

 

برای ثبت سفارش لازم است در ابتدا مشاوره ای برای بررسی نیاز های مشتری، بازار هدف صورت گیرد. سپس با مشخص شدن ویژگی ها قرار دادی نوشته میشود که بر طبق زمان بندی آن اپلیکیشن طراحی میشود

پشتیبانی برای ساپورت کردن از آپدیت های جدید و جواب گویی به سوالات کارفرمایان در حین کار با اپلیکیشن وموارد مشابه آن میباشد.

بله، ما بعد از تحویل کامل پروژه با ارسال نیرو  باتوجه به درخواست مشتری به محل، آموزش حضوری به همراه ظبط فیلم آموزشی تهیه کرده و به صورت رایگان در اختیار کارفرما قرار می دهیم

شرکت طراحی سایت وی سی

شرکت طراحی سایت وی سی با ارائه بروز ترین خدمات طراحی گرافیکی و همچنین طراحی سایت، آماده ارائه پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در زمینه طراحی سایت حرفه ای است. شما می توانید برای شروع کار با کارشناسان مارکتینگ ما ارتباط گرفته تا بتوانید بهترین تصمیم را برای شروع کسب و کار دیجیتال خودتان بگیریدبرای ارتباط با کارشناسان مارکتینگ مجموعه وی سی می توانید از قسمت چت آنلاین وب سایت و یا قسمت ارتباط با مشاوران مارکتینگ، ارتباط بگیرید

نمونه کار های شرکت طراحی سایت وی سی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]